Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek itthon anyum,...

Szerintetek itthon anyum, hajvago ollóval letudna vagni a hajam egyenes vegure? (kep lent)

Figyelt kérdés

[link]


Persze nekem nem ilyen egyenes a hajam , inkabb hullamos , kisse gondor , de mikor igy vagja anyum akkor kisimitom. 16 L



2015. dec. 28. 12:44
 1/7 anonim ***** válasza:

Hát ha Anyukád fodrász, akkor biztosan.

Egyébként próbálja meg, talán összejön.:)

2015. dec. 28. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hát a hajvágás azért nem agysebészet, főleg ha csak a végéből kell kicsit.

De nem teljesen értem, abból, amit írtál, kiderül, hogy többször megcsinálta már, szóval akkor mi a kérdés...?

De ismerek olyat, akinek nem menne ennyi se. Anyukád képességeit meg nem ismerem. :D

2015. dec. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Azt kérdezed le tudja-e vágni, a leírásban meg azt írod így szokta levágni... akkor most mi is a kérdésed??

Amúgy nyilván egyenesen vágni mindenki tud... csak hajvágáshoz mondjuk kell egy hajvágó olló, a sima olló nem megfelelő hajhoz.

2015. dec. 28. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ugy erti hogy mikor vagna az anyukaja a hajat elotte kivasalna egyenesre.

Ha tud anyukad egyenesen vagni akkor hajra. De azert szamoljatok vele hogy ha elrontja akkor esetleg fodrasz tudja csak helyrehozni.. Bar en alapbol javaslom a fodraszt.. Az ember amugy sem jar minden honapban hozza es nem olyan tul draga.. Oke tudok olyan helyeket ahol egy hajvagas 15 ezer de keress akkor olyat aki gyerek mellett vallal stb... Mar 2ezerbol is le lehet vagatni egy hajat es tenxleg egx evben max 3-4x megy el az ember...

2015. dec. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem anya vagta mindig a hajamat es semmivel se rosszabb mint azoknak akik fodraszhoz jarnak. Es amikor nem volt ideje elmenni akkor en is megoldpttam neki.

Szoval nem eselytelen ;-)

2015. dec. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

én magamnak vágom . full egyenes lesz az alja, nincsenek kiálló vagy kilógó tincsek. persze fodrászollóval.

youtubon rengeteg videó van,hogy mire kell figyelni. nekem bevált, nem mennék már fodrászhoz emiatt. kb 3 éve itthon vágom.

hajfestést már inkább el lehet rontani,hogyha valaki nem ért hozzá.

2015. dec. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én fokozatosra szoktam vágni, magamnak, az sem nehéz, szóval az egyenes sem okozhat gondot.
2015. dec. 28. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!