Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ti hogy csináljátok a fülmosás...

Ti hogy csináljátok a fülmosást, illetve a megtörlését? Nekem van erre a célra külön egy vékony törölközőm, de mindig eldugom, hogy ne lássák a többiek. Papírzsepi nem jó, mert könnyen szakad, és nem is tisztít elég alaposan.

Figyelt kérdés
2015. dec. 28. 22:11
 1/10 anonim ***** válasza:
Fültisztító pl?
2015. dec. 28. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem ajánlják, mert többet árt, mint használ :(
2015. dec. 28. 23:04
 3/10 anonim ***** válasza:
2015. dec. 28. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Egyébként egész életemben fültisztító pálcát használtam, amit nem ajánlanak, és sose volt begyulladva a fülem.

Vagyis egyszer strand után, amit a cikk is ír, de ez nem attól van.

2015. dec. 28. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszi, ezeket tudom, törölköző ok. Csak arra lettem volna kíváncsi, hátha van valakinek egy jobb módszere az enyémnél.
2015. dec. 28. 23:18
 6/10 A kérdező kommentje:
A fülzsírral sem volt problémád? Nem halmozódott fel belül?
2015. dec. 28. 23:19
 7/10 anonim ***** válasza:

Mindig is fültisztítót használtam. És én elég mélyen is szoktam (+ még jó "érzés") Igen, lehet nem feltétlen egészséges és stb, de idáig nem volt vele bajom. Ráadásul úgy, hogy érzékeny a fülem a vízre. Kád, zuhanynál, tiszta medencében, sőt még tengerben úgy vettem észre, hogy nincs gond vele, viszont a koszosabb vizeknél igen (pl. tó) Illetve, ha nagyon megdörzsölöm, akkor szokott még egy kis fülgyulladás lenni, hiszen felsértem a bőrt. Rossz szokás...

De idáig jól hallok, nem kellett kimosatni és semmi ilyesmi. Egyébként is úgy tudom bizonyos időközönként nem árt egy fülmosás is.

Naponta szoktam a hajam is mosni és a víz alá merülök, aztán fürdés után fültisztító. Egyébként pedig a fültisztító egyik végét vizezem, másikkal "áttörlöm" (1 fül 1 pálcika)

Lényegében mindenre azt mondják, hogy nem egészséges... Állítólag csak a pereme környékén kéne, mélyen semmiképp.

Tehát lehet árt, mivel egyre mélyebbre is benyomom, de eddig még nem nagyon tapasztaltam negatív hatását.

De ismétlem: nálam rossz szokás :/

2015. dec. 29. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem a fültisztìtó miatt kellett elmennem fülmosásra.
2015. dec. 29. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

[link]

Japánoknak bevált.

Én sima fültisztító pálcikákat használok, amivel szerintem semmi gond nincs. Legalábbis nekem és a családomnak sose volt vele gond.

2015. dec. 31. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
fültisztító.... klasszik :D tágítót meg fürdésnél kiveszem, megmosom, a fát is meg a füleimet is, szappannal és visszateszem XD
2016. jan. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!