Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen hajformázó készülékeket...

Milyen hajformázó készülékeket ajánlanátok otthonra?

Figyelt kérdés
Egyszer kaptam egy nem is rossz márkájú hajvasalót, de akármit csináltam, szöszös, csúnya lett a hajam tőle (amúgy is vastag szálú és nem tudja eldönteni, egyenes legyen-e vagy hullámosodjon), ezért már nem merek venni, csak olyat, amit valaki ajánl. Nem felétlenül vasalóra gondolok, lehet olyasmi is, amitől szép loknis lesz. Sőt azt jobban szeretem. Lényeg, hogy sok hajam van, ezért jó lenne gyorsan megcsinálni, hogy ne szakadjon le a karom. :)

2015. dec. 29. 11:15
 1/3 anonim ***** válasza:

Göndörítésre a kúpvasat ajánlom, csak rátekered a tincseket, és pár másodperc alatt csodaszép loknikat csinál.

Vasalásra meg vastag szálú hajra egy szélesebb vasalót vegyél, pl a remingtonnak vannak jó vasalói, és vékony tincseket vasalj.

2015. dec. 29. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Kúpvasból melyik márkát keressem ill. kerüljem?
2015. dec. 29. 14:16
 3/3 anonim ***** válasza:
Remingtonom van, szeretem.
2015. dec. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!