Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy menjek el fodrászhoz?

Hogy menjek el fodrászhoz?

Figyelt kérdés

Mossam-e meg a hajam előtte, vagy ne?

Állítsam be ahogy szoktam (hajhab-lakk stb) vagy ne?


2015. dec. 29. 15:03
 1/3 anonim válasza:

Teljesen mindegy, nyilván praktikusabb ha nem használod fölöslegesen a sampont és habot-lakkot, mivel úgyis meg lesz mosva. Én fodrász vagyok, nem szeretem amikor csatak zsíros hajjal jönnek, de úgyis meg kell mosni, úgyhogy tényleg mindegy, csak az elején nem túl jó. De nyugodtan mehetsz így is, soha nem szóltam egy rossz szót se emiatt vendéghez, mert igaza van, minek mossa meg. Szóval azt mondom, hogy ahogy jól esik, de szerintem beállítani végképp fölösleges.

Ha megmosod aznap akkor szólj a fodrásznak, mert akkor elég ha 1 sampont tesz rá 2 helyett! :)

2015. dec. 29. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A fodrász mindig megmossa a hajat - kivéve festés előtt persze.

Én mindig megcsinálom a hajam, mielőtt kimegyek az utcára. Ha te is úgy érzed magad jól, ha megcsinálod a frizurád, akkor tedd azt.

2015. dec. 29. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Attól függ minek mész... ha festésre mész akkor ha lehet semmit ne használj a hajadra. És ne legyen frissen mosott se.
2015. dec. 31. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!