Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 15 évesen hajfestés?

15 évesen hajfestés?

Figyelt kérdés

Most vagyok 14 éves és nyár elején szeretném befesteni a hajamat. (addigra 15 leszek) Anyukám is benne van mivel ha minden jól megy akkor szeptemberben kezdem a középiskolát. Új hely, ahol már az elején az új hajammal látnának.


Ilyesmi színű az én hajam is egy kicsit talán világosabb [link]


és ilyen színűt szeretnék [link]


Nagyon nagy váltás? Ti megengednétek? Fiatalabb fiúk, lányok a festett hajú lányokhoz hogy viszonyultok? Nem szeretném azt, hogy az új suliban a hajam miatt mást gondoljanak rólam mint ami vagyok....



2015. dec. 30. 03:03
 1/10 anonim ***** válasza:
17%
Szerintem totálisan felesleges 15 évesen kemikáliákat kenni magadra.
2015. dec. 30. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nos igen azt elfelejtettem leírni, hogy a "felesleges" és ehhez hasonló hozzászólásokat nem kérnék. Én nem tartom feleslegesnek mert nem érzem magam jól a hajammal, szeretem meg minden, de kicsi korom óta tudom, hogy amint lehet be szeretném festeni. Számomra ez nem felesleges hanem az egyéniségem része, a kérdésem sem az ilyen részére utal, ahogy világosan leírtam, mire vagyok kíváncsi. De köszönöm válaszodat, csak sajnos ez nekem most nem nagyon tudott segíteni.
2015. dec. 30. 05:07
 3/10 anonim ***** válasza:
18%

Akkor érthetőbben, ha nem tudod felfogni: nem engedném.

A váltás nem lenne annyira drasztikus, de a lenövés úgyis valamelyest látszani fog, mert nem festhetsz 1-2 hetente hajat. Szóval ronda lenövésed nem lesz a havi festéstől, de egyértelműen látható lesz.

2015. dec. 30. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem az eredeti hajszíned sokkal szebb, a másik élettelen. Se nem szőke, se nem barna, kicsit őszes is... mint egy elrontott festés.. Szóval nekem nem tetszik.

Egyébként én másodikos gimis voltam, amikor világos barna hajamat (színezővel!!) kékesfeketére festettem (aztán gesztemyebarna, kávébarna, vörös is, de ugye ezek nem nagyon érvényesültek az eleinte fekete szín miatt). Azóta eltelt 3 év, a hajam azóta sem lett eredeti barna.

Én megengedném, ha nagyon szeretnéd, de szerintem először a színezőket nézegetném a helyedben. Nem tudom, a szőke mennyire jó belőle, de hátul minden dobozon ott van, hogy hogyan mutat majd az adott hajszínen.

Jól gondold át, nem áll jól mindenkinek a világos hajszín. :)

2015. dec. 30. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem se kellenekemikálít kenned magadra (és én az a korosztály vagyok mint te). Ha ennyire ki akarod próbálni a hajad festését, akkor próbáld ki a hennát. Otthon használhatod, természetes anyagokból van. Ha segítségre van szükséged, akkor keresd meg Followanna csatornáján, hogy o hogyan festette be :)
2015. dec. 30. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
87%
Nekem 16 évesen lett először festve a hajam,hamvas szőkére,utána rá 1 évvel platina szőke lett,azóta is platina szőke és én nem bántam meg a hajfestést.Én így érzem jól magam.Szerintem festesd be nyugodtan,az számít,te hogy érzed jól magad :)
2015. dec. 30. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Olyan legyen a hajad, ami neked tetszik, ami te vagy, amiben jól érzed magad. Mindig önmagad legyél, soha ne a mások véleményére adjál, hiszen mindenkinek más tetszik, akkor meg? Tanácsokat kérhetsz, de ne azért legyél sötétebb vagy világosabb mert a többségnek tetszik, hanem azért, mert neked tetszik! Ez a lényeg!
2015. dec. 30. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
93%
Én 15 éves fiú vagyok nekem nincs bajom a festett hajú lányokkal (egészen addig amíg nem kékre, zöldre vagy hasonló nem természetes színekre festik), szerintem egy szép szín, nyugodtan befestheted szerintem
2015. dec. 30. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
78%
én 14 évesen váltottam sötétbarnáról szőkére. ha neked ez tetszik nyugodtan fesd be!
2015. dec. 30. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én 13 éves koromban festettem, nem állt jó, ezért nagy szívás volt, szóval ha hajat festetsz először bizonyosodj meg róla hogy jól fog állni neked. Amit belinkeltél saját hajszínnek abban elég sok vörös pigment van, szóval nehéz lesz elérni egy hamvas szőkét belőle. Jó fodrászt is keress mindenképp. És kb 3 hetente kell festeni a lenövést, hamar igénytelennek néz ki ha nem teszed.
2015. dec. 30. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!