Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Pattanás utáni hegek, foltok...

Pattanás utáni hegek, foltok eltüntetésére nektek mi vált be? Többi lent.

Figyelt kérdés
Most éltem túl életem egyik legrosszabb időszakát, óriási gyulladások, pattanások, ciszták voltak az arcomon, szerencsére már kezd javulni a helyzet, viszont rengeteg heg van az arcomon ezekután. Mivel lehetne eltüntetni? A kozmetikusom a GIGI kezeléseket javasolja, de én gondoltam még AHAVA termékekre, Ilcsire, La Roche Posay Effaclar, gyümölcs savas kezelèsre, esetleg lézeres kezelés? Rengeteg hegem van és érzékeny a bőröm, nektek mi vált be?

2015. dec. 30. 14:29
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is voltak/vannak kisebb hegek, piroskás foltok az arcomon. Én mikrodermabrázióra szoktam járni a kozmetikusomhoz így télen, kb. 3-4 alkalommal. Nagyon sokat segít a bőrömön, érzem hogy szinte újjászületik az arcom. A La Roche Posay termékek is nagyon jók, még régen bőrgyógyász írt fel nekem ilyen krémet és az is elég jól rendbe rakta a bőröm.
2015. dec. 31. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2015. dec. 31. 13:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!