Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen dezodort vegyek?

Ősz kérdése:

Milyen dezodort vegyek?

Figyelt kérdés
Gyerekem most kezd kamaszodni-és sajnos éreztem rajta izzadság szagot is.Tisztálkodik rendesen és tiszta ruhát vesz mindennap.

2016. jan. 2. 21:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát ez teljesen természetes dolog. Szerintem menjetek el együtt és válasszátok ki, ami neki illatban tetszik. Úgy is csomó fajtát ki kell próbálnia, mire rájön neki mi válik be igazán.
2016. jan. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Old Spice-ok szerintem elég jók a célra.
2016. jan. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Érdemes egy drágább, de jó minőségű alumínium mentes dezodort venni. Drogériákban találhatsz ilyet...
2016. jan. 2. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Be kell menni egy áruházba, és levenni egyet a polcról, lehetőleg nem a 200 forintosak közül (pl. Nivea jó lesz). Ha beválik neki, jó. Ha nem, kipróbál egy másikat. Előbb-utóbb megtalálja a neki megfelelőt. Ha rendszeres fürdés/zuhanyzás ellenére is nagyon durván izzad, amit még a dezodor sem tud semlegesíteni, akkor pedig irány az orvos.
2016. jan. 2. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, annyiban pontosítok, hogy ha nagyon durván BŰZLIK, kell orvos. (Az izzadás természetes folyamat.)
2016. jan. 2. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!