Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen hajat tudnátok ajánlani?

UnstoPPaßle kérdése:

Milyen hajat tudnátok ajánlani?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nemrég elhatároztam, hogy szeretnék valamit a hajammal kezdeni, mert a mostani nem igazán tetszik, de a probléma az, hogy nem igazán tudom eldönteni, hogy milyen haj állna jól nekem, így gondoltam megkérdezem itt.


A hajamról annyit, hogy nagyon vékony szálú, ergo az ilyen hajak, mint pl ez: [link] számomra elérhetetlen.

Az arcformám szerintem diamond (gyémánt) alakú

A haj pedig amilyet szeretnék az semmiképpen se rövid, jó volna ha dússág látszatát keltené :D

Egy kép rólam: [link]


Előre is köszönöm a segítséget :)



#haj #vékony #gyémánt fejforma
2016. jan. 2. 23:03
 1/3 anonim ***** válasza:
2016. jan. 3. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon jól állna neked a hosszú haj. :)


[link]


[link]


[link]

2016. jan. 3. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönm a válaszokat :D


Az elsővel szerintem az a baj, hogy nincs hozzá elég hajam, hogy úgy hasson mint a pompadur, lapított lenne hátra nagyon


A másodikkal meg az, hogy azok a hajak nagyon creepyk :DDD


De még egyszer nagyon szépen köszönöm a válaszokat, de még várok az igazira :D

2016. jan. 3. 22:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!