Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajat szeretnék növeszteni....

Hajat szeretnék növeszteni. Tudtok minél praktikusabb és okosabb meg oldásokat a hajnövesztésre?

Figyelt kérdés
Szeretnék hosszú derékig érő hajat de nem tudom, hogy melyik praktika lenne a legjobb. köszönöm a segítséget :)

2016. jan. 3. 12:38
 1/2 anonim válasza:

Ricinus olaj. A neten meg lehet találni az alkalmazását de én töményen szoktam felvinni a hajtövemre. Miután felvittem a hajamra elfésülöm, felfogom/csatolom és törülközőt csavarok a fejemre, hogy melegen tartsa. Minimum 3-4 órát rajta kell tartani, de sokan pl. én is éjszakára hagyom fent és reggel mosom le.

Még egy tipp, amibe én is most kezdtem bele, nem bántam meg. Szilikon mentes sampon,balzsam,hajápoló. A dm-ben lehet kapni egész jó áron.

A ricinua olaj sem egy drága csodatevő, azt bármelyik patikában kapsz. 250-500 ft egy fiola.

16/L

2016. jan. 3. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :) én használom a ricinust de nem nagyon csinál semmit
2016. jan. 12. 16:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!