Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek hogy gyorsabban...

Mit tegyek hogy gyorsabban nőjön a hajam?

Figyelt kérdés
Több év hajnövesztés után nem olyan régen levágattam a hajam amit már nagyon megbántam...A hosszú haj sokkal előnyösebb lenne nekem mindenféle szempontból,ezért szeretnék újra hosszú hajat
2016. jan. 3. 17:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Vannak kulonbozo hajra valo vitaminok, amelyeknek az a lenyege,h olyan vitaminok vannak benne amelyek elosegitik a hajnovekedeset. Nezz utana interneten,h milyen fajtak vannak, en a forcapil kapszularol olvastam sok jot,most azt szeretnem kiprobalni.

Erdemes heti 1-2 alkalommal hajpakolast rakni a hajadra(kulonbozo olajokat, pl ricinus, argan); (hazi hajpakolasok(tojas,mez,stb) es a pakolast kend ra a hajadra,rakj ra egy zuhanyzosapit, en egy torolkozot meg pluszban raszoktam rakni,hogy melegen tartsa a fejemet es a pakolast. Ezt hagyd a hajadon lehetoseg szerint par oraig, vagy szerintem a legjobb ha ejszakara is rajtahagyod. Ezzel taplalod a hajad, tehat kevesbbe lesz toredezett illetve gyorsabban fog noni.

2016. jan. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Elso vagyok, ha szeretnel szep hoszu hajat az egyik legfontosabb dolog a gyors novekedes mellett,h a mar megnovesztett hajad ne torjon le, emiatt probald kevesebb honek kitenni, esetleg olyan fesut beszerezni amivel konnyu kifesulnod es emiatt nem kell rancigalnod a hajadat,amivel azt csak tovabb torod.
2016. jan. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Én az alpecines cuccokat ajánlom, nekem beváltak sokkal hosszabb lett a hajam.
2016. jan. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én is erre gondoltam,valamilyen vitamint szeretnék most kipróbálni
2016. jan. 4. 12:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!