Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Első szőrtelenítés, hogyan?

Első szőrtelenítés, hogyan?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

16 éves fiú vagyok és most már bármikor előfordulhat ,hogy szeretkezem. Fura a megfogalmazás,tudom :). Szeretném az intim területeken szőrteleníteni magamat. Egyszer leborotváltam,de utána több hétig úgy szúrt ,hogy azt hittem belepusztulok. Gyantát szeretnék használni,csak hát attól félek,hogy a bőrt is rántanám... Kozmetikába ezzel nem nagyon merek menni. Mit tehetek? Ha mégis úgyadódna,akkor elmehetnék egyedül intimkozmetikába?



2016. jan. 4. 17:55
 1/6 anonim válasza:
Szerintem borotva, vagy hajvágó tökéletes hozzá. Amúgy ha már egyszer leborotváltad akkor hogy lesz megint az első? :D
2016. jan. 4. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ahogy említettem elképesztően szúr a borotva után.. Konkrétan egész nap vakarnom kell a t*kömet :D
2016. jan. 4. 17:58
 3/6 anonim válasza:
Hát pedig az a legjobb módszer. Használj hozzá valami krémet vagy habot. Vagy előtte vizezd be (ez saját ötlet, fogalmam sincs, hogy honnan szedtem :D)
2016. jan. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az elso bororvalkozas utan mindenkinek viszket.Lanyoknak egyarant.Probald ki megegyszer a borotvat es kend be utana testapoloval.
2016. jan. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hajvágógéppel rövidre.Nőként mondom,hogy k*rv* sz@r,mikor szúr a pasi intim részén a borosta.A puncit is szétszúrja.A borotválás max.egy fél napig tartós,utána szúr,mert hamar elkezd nőni.Egy 0,5-1cm körüli fokozaton vágd rövidre,szerintem az sokkal szexibb is,mint egy csupasz hímringyós f@rok.
2016. jan. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Ami az én módszerem (nem mondom, hogy nem fog kipattogni és viszketni, de sokkal kevésbé lesz elviselhetetlen):

- a borotvál (ha használtad már) jól át öblíted majd arcszesszel leöntöd

- én megleg vízben zuhanyzás közben szoktam

- utána arcszesz

- ha az megvan és megszáradt akkor testápoló

- ha az is megvan egy kis hintőpor

- másnap pedig mikor még friss még egy kis arcszesz a fertőtlenítésre (itt fog a legjobban csípni)

Nekem ez minden héten beválik már lassan 3 éves :D 19f

2016. jan. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!