Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » S. O. S. fogkrémet kentem az...

S. O. S. fogkrémet kentem az arcomra segitetek?

Figyelt kérdés
Kb 10 perce magamra kentem az egész arcomra ugyanis nagyon pattaásos é miteszeres vagyok és nemtudom meddig hagykpjam rajta esetleg egész éjszaka 14/F
2016. jan. 4. 20:48
 1/6 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
NE kenj fogkrémet az arcodra! Azzal fogat kell mosni, a fogkrémben lévő mentol meg fluor kifejezetten bőrirritáló hatású. Na most tudom, hogy szokás egy-két pöttyre felkenni a fogkrémet (van, akik szerint használ), e egész arcra elég durva. Mosd le, az nem oda való.
2016. jan. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Azonnal mosd le, ha nem akarsz irritált, kipirosodott fejet reggelre.

Ilyen butaságok helyett menj kozmetikushoz kezelésre (nem bzis), aki rendesen kitisztítja a bőröd.

2016. jan. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ne az egész arcodra. Csak egy egy nagyobb pattanásra. Ha nem irritálja a bőröd hagyd rajta egész éjszaka.
2016. jan. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Oké köszi mindenkinek ment a like és 30percre hagytam rajta aztán átdörzsöltem egy törivel majd bő vizes öblités most serintem szebb de majd meglátjuk reggel
2016. jan. 4. 21:09
 5/6 anonim ***** válasza:
A pattanás egy gyulladás. A fogkrémben nincs gyulladáscsökkentő.
2016. jan. 5. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Fogkrém nem jó pattanásra, mitesszerre sem. A bőröd normálisan kéne ápolni, patikában vehetsz pattanás elleni ecsetelőt, mitesszerek ellen meg gőzölés kell és tiszta kézzel kinyomkodni utána. Ha meg gyulladt durva nagy pattanásokkal vagy tele akkor bőrgyógyászhoz menj mindenképp.
2016. jan. 5. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!