Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a véleményetek erről, a...

Mi a véleményetek erről, a Moom for Men szörtelenítőről? S aki használta, az mit tapasztalt vele kapcsolatba? (link lejjebb)

Figyelt kérdés

[link]

Erről a termékről lenne szó! Ahogy én kitudtam venni, ez is egyfajta gyanta, de sokkal gyengébb, és csak a szőrszálakra tapad, Fanszörzeteltávolítására használnám, Pasi vagyok!

Tapasztalatokat kérnék főleg! A válaszokat előre is Köszi!


2010. márc. 25. 22:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Jól hangzik, csak az összetételét nézve én kétlem hogy egyáltalán használható lenne és valóban kitépi az erős szőrt. Az meg hogy fájdalommentes hülyeség, ha kitéped a szőrt az fáj... főleg ott. Az mindegy hogy mivel téped ki. 5500 ft-ot ez tuti nem ér meg. Persze nem próbáltam soha... csak így gondolom.
2010. márc. 25. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Akkor mit ajánlanál, késöbbieknek, mit ajánlanátok helyette?

Borotválni nem akarom, mert így is elég erős a szörzetem. Próbálkoztam a gyantával, de azt nem bírom, a hónaljamat is gyantázza a bnőm, de azt már megszoktam, az nem fáj.

De ott nem bírnám ki a sima gyantát. Szörtelenítő krémre gondoltam, de sok rosszat hallotam a veet-ről. aztán olvastam az Opilca-ról Ujjabban Pilca, h az gyengébb, meg nem büdös, de nem akarom h vérezzen a herém. Keresgélés közbe erre találtam, de nem tudtam eldönteni h jó-e.

2010. márc. 25. 22:44
 3/7 anonim ***** válasza:

Hmm, azt hiszem megvan mire költöm a következő fizetésemet :)))


Szerintem jó lehet, bár csodát gondolom ne várjunk...

De, hogy 8 hétig sima marad utána a bőr?

Hát nem tudom de a sima epilátorra/gyantára ugye 4 hetet mondanak, nekem az 7-10 nap. Haveroknak is kb annyi.

Ha komolyan 8 hetente kell csak szőrteleníteni én... nem is tudom mit csinálok :D


Én használtam veet-et eszedbe ne jusson megvenni!

Szörnyű volt! Nekem nem annyira erős a szőrzetem, de még ezt se oldotta fel rendesen a krém 3szor kentem fel és mostam le de még azután is rá kellett menni a borotvával. És az egész undorító volt.


Opilca nekem is van itthon, (akciós volt) de még nem használtam...


Én epilátort használok, gyantát nem bírom.


Ha nagyon nagy a szőt, akkor borotválom és csak később megyek rá epilátorral. Ha nem túl nagy a szőr akkor nem fáj annyira, ahogy tépi.

2010. márc. 26. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Cukorpasztát ajánlom,az sem tapad a bőrre és kifejezetten érzékeny területekre van.Bármilyen kisebb drogériában is kapható már készen.Én a férfi vendégeimre ezt használom.
2010. márc. 26. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Cukorpaszta, ha jól olvastam ezt a M4men-t ez is valamilyen cukar alapanyagú készítmény! Akkor szerintem megrendelem!
2010. márc. 26. 15:43
 6/7 anonim ***** válasza:
Sok sikert!
2010. márc. 28. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Kipróbáltad végül? Én tuti kipróbálom, csak azt vadászom hol vegyem meg. Házilag is meg lehet fözni de elöször inkabb profi cucc formajaban megvenném mer spatulam meg ruhacsikom sincs és nem akarok itthon gányolni meg főzőcskézni aztán ha nem sikerül még elvenné a kedvem. Ez cukorgyanta az egyik legjobb és elvileg hatásos de tudni kell jól használni!
2011. márc. 4. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!