Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ez a steampodos hajregeneralo...

Ez a steampodos hajregeneralo kezeles hogyan nez ki? Csak mert szerintem engem atvertek.

Figyelt kérdés

Fogta a fodrasz csaj, elovett egy falkont, egy kicsit a kezebe nyomott belole, kb. annyit, mintha hajolajjal kennem be a hajamat es csak osszevissza belekente, aztan a steampod geppel kivasalta es nem csak hogy semmi sem latszodott (pedig minden kepen mekkora valtozasokat mutatnak elotte utana!!) de meg erzesre is ugyanolyan maradt.

Ja es 8 ezret fizettem ezert...


Szoval mit is kene csinalniuk a hajammal tulajdonkeppen, hogy olyan szep legyen, mint az elotte utana kepenken minden szalonnal? Mert en valahogy hasonlo alapossaggal es eljarassal kepzeltem el, mint a brazil cacau kezelest, csak itt az apolas es nem az egyebesites a focel.



2016. jan. 8. 08:13
 1/1 anonim ***** válasza:
A flakon tartalmazza a szérumot, ezzel kell bekenni a hajat és ezt vasalja bele a vasaló a gőzzel. Szerintem azon (is) múlik a végeredmény, hogy mennyi anyagot tett rá.
2016. jan. 15. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!