Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Baj az ha a hajfestékhez lévő...

Baj az ha a hajfestékhez lévő 9%os hidrogén peroxidot hármasra cserélem?

Figyelt kérdés
Szőkített hajam van tavaly május óta, mivel az eredetí hajszinem barna és sokáig festettem feketére ezért lekellet szívatni,hogy újra barna legyek,mogyoróbarna hajfestéket vettem de a szinelőhivő 9%os hidrogén.peroxid,de szerintem ha azt összekeverem a festékkel és felrakom a hajamra 40percig hát utána nem marad hajam,azt nem tudom ha kicserélném hármas oxira az baj lenne? Fodrászhoz nem érné meg elmennem mert a hajam a fenekemig ér és akárkit kérdeztem 10ezerért csinálná a hajam és ez a legolcsóbb ár...Meg nem szeretek fodrászhoz járni mert mindegyik elrontotta a hajam...
2016. jan. 10. 10:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem sikerült megfejtenem hogy pontosan mi a helyzet, lényeg hogy ha a festék nem világosabb mint a hajad mostani színe, akkor nyugodtan.
2016. jan. 10. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
A festék sötétebb mint a hajam,a hajam most szőke
2016. jan. 10. 11:29
 3/11 anonim ***** válasza:

3%-osra semmiképpen, mert ledobja a hajad pár mosás után. 6%-osra cseréld. De készülj, hogy sötétebb lesz, mint a próba tincsen.

(Fodrász)

2016. jan. 10. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Próbáltam egy tincsen sötétebb lett mint a dobozon de jól állt régebben is a sötét haj,majd kicsit ugyia kopik
2016. jan. 11. 07:30
 5/11 anonim ***** válasza:
Persze, kopni fog. Igazából 2-3 festés után fog megmaradni rendesen a szín 2 festés között.
2016. jan. 11. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Az nem baj,hogy csak levan szőkitve a hajam de.sose.volt szőke hajfestékkel befestve?
2016. jan. 11. 14:50
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem. Ha feketéből csinálunk világosbarnát egy kalap alatt akkor sem teszünk rá szőke festéket. Maximum elő pigmentálni lehet, de azt is a cél hajszínnel.
2016. jan. 11. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Csak azért mert olvastam valamelyik fodrász oldalán,hogy simán levan szőkitve a haj és nincs ráfestve utána szőke hajfesték akkor a haj szerkezete nyitva marad és az káros..
2016. jan. 11. 17:01
 9/11 anonim ***** válasza:
Ilyen szempontból mindegy, hogy milyen színű festéket teszel rá. Nem csak a szőke festék simítja le a keratin szálakat. Annak idején, mikor szőkítetted kellett volna rá fedő festék, de most már mindegy.
2016. jan. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nem lesz baja a hajamnak,ha most én befestem barna hajfestékkel?:\
2016. jan. 12. 05:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!