Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » SOS Szökéböl vörös lettem....

SOS Szökéböl vörös lettem. Hogyan lehet a hajfestéket természetes úton eltávolítani? (képpel)

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Alapvetöen sötétszöke hajam volt, de pár évvel ezelött kar szökítéshez kaptam egy kis hidrogén peroxidot, plusz kamilla kivonatot tartalmazó sprayt. Karra nem vált be, ezért a hajamra használtam el. Szép, világosabb szöke színe lett.


Egy héttel ezelött a barátnöm Jutavit aszkorbin savat adott kölcsön, hogy a balzsammal együtt tegyem föl, mert megviselt, száraz volt a hajam.

Alterra gránátalmás balzsammal együtt csodát müvelt, puha, selymes lett és egy kicsit világosabb is. Nem tulajdonítottam neki nagy figyelmet, mert még mindig természetes hatású volt.

Ma csak sima Alterra samponnal mostam meg és ez lett:


[link]


[link]



Tiszta vörös alul, ahol eddig sötétebb volt. A szép szökéböl pedig csibesárga lett.

Ez mitöl lehet?? És hogyan távolíthatnám el az összes festékmaradványt a hajamból?


Van még itthon a hidrogén peroxidos sprayböl, de már régóta szeretném lenöveszteni és a természetes sötét szöke hajamat visszakapni, szóval az lenne az uccsó megoldás.


Ötlet valaki? :'(



2016. jan. 10. 15:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Gránátalmás a sampon is? Mert akkor a tippem, hogy amiatt színeződött el a hajad. Ami c-vitaminos pakolással 5 perc alatt ki is jön. Próbáld ki.
2016. jan. 10. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem így is nagyon tetszel!
2016. jan. 10. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!