Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Palette Perfect Care Color...

Palette Perfect Care Color hajfestékek - mennyi idő múlva kopik ki?

Figyelt kérdés

Megvettem a 644-es sötét fahéj árnyalatot, mert egy kis újdonságra vágytam. 2,5 éve nem festem a hajam, ezért mindig ombre-hatásúra csináltatom a végét, hogy ne legyen éles átmenet a lenövés miatt. Alul világosbarna, felül sötétbarna (eredeti).


- Ha befestem ezzel a vörösesbarna színnel szerintetek mennyi idő kell, míg újra kikopik?


Nem tervezem újra festetni a hajam évekig, csupán néha-néha új árnyalatra vágyok.


- Lehetséges, hogy úgy kikopik a hajamból, hogy újra az eredeti színe legyen? Mennyi idő kell hozzá?


- Milyen hajfestéket/bemosót/akármit ajánlatok, ami kikopik pár héten belül és újra eredeti színű hajam lesz?


Előre is köszönöm a válaszokat!



2016. jan. 11. 14:48
 1/2 anonim ***** válasza:
A tartós színező sose kopik ki teljesen. Ha szeretnéd hogy kikopjon akkor fodrászkellékesben vegyél normális színezőt, Directions, Joanna, Venita, és hasonlók.
2016. jan. 11. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ! :)

Sajnos én is úgy emlékeztem, hogy ezek a festékek nem kopnak ki egyhamar :/ Illetve a vörös pigmentek éveken át benne maradnak a hajban, 5 év után a fodrászom megkérdezte, hogy volt-e már vörös hajam, mert a szőkítésnek fura színe lett :D

2016. jan. 11. 15:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!