Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mivel ápoljátok a hajatokat?

Mivel ápoljátok a hajatokat?

Figyelt kérdés
Kérlek írjátok le a menetet, hogy mivel ápoljátok a hajatokat. Pakolás, vagy krémek, olajok. Mi az, ami jót tesz neki, és mekkora változást vettetek észre, amióta használjátok :)
2016. jan. 11. 20:35
 1/1 anonim ***** válasza:

Balea Kókusz, őszibarackos hajápoló tej - kb 2 naponta kenek a hajamra belőle. Főleg azért kezdtem használni mert totál eltünteti a szagokat a hajamból (sokan cigiznek körülöttem). Emellett szilikonmentes, tök jó kis hajápoló.

Hajmosások előtt 20 percre szoktam felkenni kókuszolajat a hajamra. Az is jót tesz, puhább tőle.

Bio sampont használok, és Kallos Latte balzsamot.

Nekem ezek váltak be, többszörösen szőkített hajam van, szóval nem mindegy mit kenek rá. Elég csúnya volt eleinte, de már újra egészséges, fényes, sima, puha. Szóval sokat segítettek ezek a kencék.

2016. jan. 11. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!