Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lehet a Rossmanban, vagy a DM...

Lehet a Rossmanban, vagy a DM ben hónalj gyantát venni? Mennyiért? Le tudom magamnak gyantázni a hónaljamat?

Figyelt kérdés
2010. márc. 26. 18:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Nincs olyan, hogy hónalj gyanta!!!


Sima gyanta, vagyis gondolom nincs gyanta melegítő géped, tehát hideg gyanta csíkokat vegyél, olyan 500-1000Ft között van!


És ha bírod a fájdalmat akkor igen, letudod gyantázni!

De megéri mert 3-4hétig utána nem kell:))

2010. márc. 26. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
inkább epiláld. a legelső fog fájni, de utána szinte meg sem érzed. :)igaz 5-6 ezernél kezdődnek az epilátorok, de hosszú távon olcsóbb, mintha mindig vennéd a gyantákat...
2010. márc. 27. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem hülyeség gyantázni, és tépkedni!

Én minden reggel tusolás után lehúzom az előző nap óta nőtt ezred milis kicsi szőrt borotvával, és semmi de semmi bajom nincs tőle! A napi rutinomba beletartozik, nem nagy valami. Nagyon jó nekem ez igy...!

2010. márc. 28. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én is így gondoltam, kedves utolsó, de aztán kipróbáltam az epilátort, ezzel elég 2 naponta, és csak babapihék nőnek ki utána. klasszisokkal jobb, mint a borotva :)
2010. márc. 28. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!