Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajnövesztés tippek?

Hajnövesztés tippek?

Figyelt kérdés

Tudni kell rólam, hogy vállig érő göndör/ hullámos hajam van, vörösre festem, évek óta vasalom, nagyon ritkán szárítom.

Hogy növeszthetném meg a hajam? pénteken megyek egy frissítő vágásra kipróbálom a meleg ollót, és keratinos hajszerkezet újjápítést is kap a hajam:)

Szerintetek heti 2xi hajvasalás nagyon káros hővédő mellett? sajnos nem tudok lemondani róla annyira keszekusza a hajam hol nagyon bongyi hol hullámos, hő nélküli egyenesítő megoldást még nem találtam:/ egyszer voltam Brasil Cacau kezelésen ami egy darabig jó is de sztem attól kezdett hullani a hajam...

vagy esetleg ha rászoknék a heti 1xi hajvasalásra és mosásra úgy nem lenne vészes? szárítót nem használnék sose, festés meg két havonta, használnék hajvégápolót, hajpakolásokat?

van olyan ember akinek vasalás mellett is szép hosszú a haja?:)

vagy esetleg kókuszolaj/ ricinusolaj pakolás segíthet a töredezésre?



2016. jan. 12. 20:35
 1/3 anonim ***** válasza:

a festés és a vasalás nagyon nem tesz jót neki, amiatt törik vissza a vége.de magán a hajnövekedésen nem változtat. az inkább belső okok miatt lehet,hogy nem nő olyannyira.. próbáld ki a hajvitaminokat, vagy célzott vizsgálatot erre.. nekem brutál gyorsan nő a hajam. bár én már nem vasalom, de mondom, ennek nincs köze a növekedéshez, max a visszatörésben.

de ha rendesen ápolod, olajak és balzsamok minden alkalommal, akkor segíhet a látszatban,hogy ne tűnjön olyan töredezettnek. de helyreállítani nem fogja sajnos.

esetleg azt tanácsolom,hogy próbáld ki vasalás nélkül egy darabig. lehet,hogy nem is olyan szörnyű és megleszel úgyis:)

2016. jan. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Próbáld ki a ricinus olajat ezt gyógyszertárban megtalálod.De a napi 4 perc fejbőr maszírozás is jó mert serkenti a vérkeringést és ezzel a hajnövekedését is.Én is ezeket alkalmazom és nekem használt (már a derekamig ér)
2016. jan. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az utolsó válaszolónak fogalma sincs róla. Drágám, a ricinusolajtól rég nem nő a haj az csak teória. A fejbőrmasszázs se segít semmitse.
2017. jún. 23. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!