Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Festett vilagosbarna hajra...

Festett vilagosbarna hajra vilagosszoke festek?

Figyelt kérdés

Festett vilagosbarna hajam van jelenleg. Ha erre egy vilagosszoke arnyalatot festek (szokitopir es tarsai nelkul) akkor milyen eredmenyre szamithatok? Sikerulhet elernem egy szep szoke szint? Nem szeretnek csibesarga lenni...

(Az esetleges hibakert elnezest kerek,telefonrol irtam.)


2016. jan. 13. 10:38
 1/5 A kérdező kommentje:
*szokitopor es tarsai nelkul...
2016. jan. 13. 10:39
 2/5 anonim ***** válasza:

szerintem nem fogja befogni

világosabbra akkor tudod befesteni, ha előtte kiszőkíted a hajad

2016. jan. 13. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem, festett hajat festékkel nem lehet világosítani.

A töve lesz csak világosabb, egyébként nem fogja befogni.

De ha mindig ezzel fested, akkor egy idő után jó lehet. Ugye a tövét mindig befogja. És ahogy kikopik valamennyire a sötétebb szín a végéből, ott is kezdi majd megfogni. De ez egy hosszú folyamat. Egy festéstől nem lesz igazán változás.

2016. jan. 13. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Ertem. Koszonom szepen

:)

2016. jan. 13. 11:03
 5/5 anonim ***** válasza:
Csak a töve lenne szőke, a többi foltos, vöröses-barnás, összevissza. Ha szőkét akarsz menj fodrászhoz.
2016. jan. 14. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!