Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Afrofonást szeretnék a nyárra...

Afrofonást szeretnék a nyárra de nem találok Kiskunfélegyházán illetve közelében aki vállalna ilyen fonást. Tudnátok ebben segítnei?

Figyelt kérdés

2016. jan. 14. 16:36
 1/3 Sunshinedoll ***** válasza:
0%
Ha nem vagy fekete, illetve nem a feketékre jellemző hajszerkezeted van, felejtsd el az afro fonást, röhejesen fog állni.
2016. jan. 14. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Miért állna röhejesen? Ez még mindig sz*r módszer a cél eléréséhez, mert ha neki tetszik, az szubjektív.


Nekem is tetszik, pedig értem, miért írtad ezt.


Nem fogod senkivel elhitetni, hogy valami nem néz ki jól, ha egyszer neki tetszik, ez kb. annyit ér, mintha leszólnád a pólóját és nem is lesz feltétlenül igaz.


Attól, hogy szerinted más kulturális dolgait nem kéne lopni, még nem lesz röhejes vagy rosszul kinéző, ez elvi kérdés, ha az esztétikára próbálod kenni, azzal nem megy át a motiváció.


Komolyan, kezdek rosszul lenni az egész Cultural Aprropriationtől, annyira ellenszenvesen toljátok.

2016. jan. 14. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
És igen, le tudom írni, csak most elb*sztam.
2016. jan. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!