Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van-e itt még valaki rajtam...

Van-e itt még valaki rajtam kívül, akinek nagyon göndör a haja és gyorsan is zsírosodik?

Figyelt kérdés
Mivel ápoljátok/mossátok? Minden érdekel nagyon!! Mi a legjobb sampon, ami legalább 4 napra kitolja a hajmosást?? Nekem télen-nyáron a 2. napon látszik a zsír a hajamon, egyáltalán nem friss. Nem jó a H.&S. sem! Jelenleg Elseve Oil sampont használok és a hajápolóit, most készülök Balea Cool Blossom sampont venni, hátha jó lesz, sok jót mondanak róla, talán kitolja a hajmosást 4 nappal. Hülyének néznek, hogy én hetente 2-szer mosok hajat. Legyintenek, hogy minek az, hetente csak 1-szer mosd meg!!- mondják. Nem tudom, kinek mi köze hozzá...!? Pedig még a 2 sem elég. Vörösre festetem a hajam 2 havonta, más rosszat nem teszek vele. Nem is szárítom sose, magától megszárad télen is itthon. Csak hajmosás előtt, meg után még vizesen fésülöm- máskor nem. Talán jó lenne Lush szilárd sampon? Csak félek, az meg szárítaná a végeket. :-)
2016. jan. 16. 22:58
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!