Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Most szeretnék először itthon...

Most szeretnék először itthon saját magamnak gyantázni (teljes láb, arc, kar). Mire figyeljek oda és elsősorban milyen "alapanyagokat"vásároljak?

Figyelt kérdés

Úgy értem, meleg/hideg gyanta abból is mennyi. És hogy mit kenjek rá utána és ehhez hasonló fontos kérdések.

Aki már tapasztalt ebben kérem szépen segítsen! Előre is köszönöm!! Puszi


2010. márc. 27. 15:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Jól meggondoltad? A barátnőm is magának akarta mid ezt,és ne tudd meg milyen szerencsétlenkedés lett belőle.

Persze lehet,hogy te ügyesebb vagy,de én mégis a kozmetikust ajánlanám.

2010. márc. 27. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
értem..hát inkább megpróbálnám magamnak és ha nem megy hát egye fene elmegyek kozmetikushoz. De most szeretném egyedül megcsinálni, mert akkor végülis én tudom hogy mikor fáj..pihenő..stb. Köszi azért
2010. márc. 27. 16:15
 3/3 anonim ***** válasza:
Meleggyanta, egy adagnyi. De szentem jóóh, ha van veled vki. PL egy bnőd. Mejt én nem tudom magamnak lerántani, nincsen bennem ennyi szadii. :)
2010. márc. 27. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!