Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért elvárás manapság a...

Miért elvárás manapság a dezodorhasználat? És ha kiderül késöbb hogy káros? Miért nem jó mindenkinek a asajant illata ha úgy is fürdik?

Figyelt kérdés
2016. jan. 18. 22:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem elvárás. No meg max 5-10 percig érezni amúgy is.
2016. jan. 18. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
97%
Nem elvaras. Azt varom el hogy ne legyel budos, hogy ezt hogy oldod meg, az a te dolgod szerintem.
2016. jan. 18. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
93%
Nem kotelezo illatositott dezodort hasznalni, sima izzadasgatlo is boven megteszi. A 'sajat illata' az mindenkinek a testszaga, ami akarhogy furdik, az izzadassal, illetve a boron elo bakteriumok altal budos lesz, es kesz.
2016. jan. 18. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
92%
Nem elvárás, annyi az elvárás hogy ne legyél büdös. Nekem ez nem megy dezodor nélkül bármit is teszek.
2016. jan. 18. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

3: azért nem mindegy mennyi idő alatt. Én pl két fürdés közti idő alatt nem leszek annyira szagos hogy szükségem lenne izzadásgátlóra. A gyerekeknek sincs észrevehető testszaguk amíg nem kezdenek kamaszodni.

Amúgy egyetértek a kettessel.

2016. jan. 19. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem elvárás.

Anyám pl soha nem használ(t) és még nyáron 40 fokban sem büdös, ha izzad.

Én meg sajnos ha nem használnék, büdös lennék. És ez engem is zavarna, meg gáz lenne ha más is érezné.

2016. jan. 19. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az az elvárás, hogy ne legyen büdös, izzadt az ember. Legegyszerűbb módja (a megfelelő tisztálkodás mellett természetesen :) ) a dezodor.
2016. jan. 20. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én nem maradok tiszta és friss illatú egész nap. Dezodor nélkül izzadtság szagom lesz.
2016. jan. 25. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!