Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Bajuszgyanta? Avonos? (Több lent)

Bajuszgyanta? Avonos? (Több lent)

Figyelt kérdés

Tervezem, hogy legyantázom, mert már zavar... de fèlek, hogy kipattog, piros lesz, napok mulva is latszani fog! Hogy csináljam, hogy ne jöjjön ki semmi ilyen? Maximum egy kis pirosság.. van valami bevált módszeretek? Illetve kinéztem az Avonos arc gyantát, arról valakinek tapasztalat?

Nektek meddig nem nő vissza a szőr?

Hogy nő vissza? Mennyire erősödik meg?


2016. jan. 24. 10:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Javaslom, először menj el egy kozmetikushoz. Figyeld meg, mit hogyan csinál, mit ken rá, stb, figyeld a bőrödet is, hogyan viseli. Lehet, hogy ami nála pofonegyszerűnek tűnik, magadnak mégse tudod úgy megcsinálni. Én nem kísérleteznék az arcomon...
2016. jan. 24. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha érdekel a bőröd sose vegyél Avon termékeket. Károsak, vacakok.

Arc gyantázására sima tégelyes meleggyantát vegyél. Fodrászkellékesben, drogériékban kapható. Semmi gondot nem okoz.

A szőr pedig nem erősödik a szőrtelenítéstől.

2016. jan. 24. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen az eddigi válaszokat!

És a tégelyes meleg gyantához kell valami? A lehúzó papíron kívül

Illetve, mivel melegítem fel?

2016. jan. 24. 14:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!