Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy tüntessem el véglegesen...

Hogy tüntessem el véglegesen a pattanásaimat azzal hogy mindig kinyomkodom?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok és kb 5 éve nagyon pattanásos.Sok mindent próbáltam már(krémek,szappanok,házi készítmények).Egy időre sikerül eltüntetnem őket,de aztán jönnek az újak és vége,az atyaisten hogy nem bírom ki hogy ne nyomkodjam ki az összeset.És így hogy mindig kinyomkodom hogy tüntethetem el véglegesen? Ha meg nem nyomkodom ki akkor nagy fehér csomók lesznek belőlük.Ha kinyomkodással nem megy,akkor hogy tűrtőztessem magam hogy nwe nyúljak hozzájuk?
2016. jan. 25. 08:42
 1/4 Sunshinedoll ***** válasza:

Ha kinyomkodod, attól nem fognak elmúlni, jön újabb, és újabbakat nyomkodhatsz, ez nem megoldás a problémára. Valószínűleg hormonális okokból alakul ki, mai ennyi idősen normális.

Használj rá MEGFELELŐ termékeket, nem olyanokat, amikre azt mondják, hogy az jó lesz. Rengeteg jó cikk van az interneten arról, hogy miket kell ilyenkor használni, illetve kerülni. Vegyél akneroxidot vagy egy jó BHA hámlasztót, vegyél mellé fényvédőt, és használd azt. Ne használj rá szilárd szappant vagy alkoholos tonikot vagy alkohollal tartósított termékeket.

2016. jan. 25. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bőrgyógyász, kozmetikus? Egy jó szakember sokat tud segíteni.
2016. jan. 25. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mi az hogy ne nyomkodja ki ? A nagy fehér és fekete csomókat ki kell. A kozmetikus is azt csinálja bár előtte gőzöléssel felpuhítja és fontos h például tiszta zsepivel nyomkodj.és jo lenne ha a koszos kezeddel nem matatnál az arcodon de az nekem nem megy.a meglőzés az már nehezebb.ha extra pattanásos vagy és ki se nyomható felírnak akár vmi gyógyszert is. Nekem csak krémeket írt fel ami nem különösebben jött be.
2016. nov. 5. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én kentem rá mindent, kozmetikusnál, sőt orvosnál is voltam,volt egy száritó tonik valami dermofil ami még egész bejött arckrémmel, meg a teafaolaj ecsetelés, de most ott tartok h nem szappanozom (kivéve az orrcimpánál,mert ott extra mirigyek vannak ott muszáj) szóval mert a szappan felborítja a védőflórát is ,csak vízzel lemosom megtörlöm (letörlöm a zsírt) ilyenkor tök száraz lesz, ezért vizes kézzel (így kevesebb lesz)kenek rá arckrémet.(nehéz betartani, hogy hajmosáskor ne folyjon le a szappanos" víz ezért az arcomat hajmosás után vizezem be.és oldalt még vannak problémák a samponozás miatt de nekem bevált.(bár én csak közepesen vagyok pattanásos de már vagy 10 éve de csak nem rég világosodtam meg :D
2016. nov. 5. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!