Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Leborotváltam és piros,...

Leborotváltam és piros, viszket, fáj. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ott ilyen ahol a nyílás van végig és borzalmas napokon keresztül ezt érzem mit tegyek? Teljesen még nem borotváltam le lehet ez a baj?

2016. jan. 26. 20:26
 1/10 anonim ***** válasza:

Ejj. Keress valami intim-területen is használható habot vagy ilyesmit. A borotválás irritálta a bőröd.


Elmúlik majd magától egyébként, a viszketés meg a borotválással jár. Férfiként én elviselem, úgyhogy nem tudom azt hogyan tudod elkerülni, biztos van valami otthon is végezhető, viszketésmentes alternatíva a borotválásra.

2016. jan. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
20%
Ne borotváld ott, ahol a természet szőrösnek teremtette.
2016. jan. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
51%

#2


Ízlések és pofonok. Én azt mondom dzsungelben harcoljon a Rambo.

2016. jan. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

"Ott" Az intim szőrzetet csak teljesen új borotvával szabad

kezdeni és utána azzal a borotvával csak az intim szőrzetet szabad borotválni. A gyógyszertárban kapható nem jódozott fertőtlenítő, minden borotválkozás után ezzel a fertőtlenítővel kell befújni a borotvált részt.

Dettolmed a neve a fertőtlenítőnek, az ára kb, 500 ft. és kb.2 évig elég.

2016. jan. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%

#3 en azt mondom ha ferfi, jobb mint rambo. Ha neked is pinad van s metrosexualis vagy, oke. De mi normalis emberek vagyunk.

Kerdezo, ne borotvald. Ha verzek vallad, ne vagd le a karod.... ne pedig megkerdezz valakit, mit csinalj..........

2016. jan. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Azzal kezdtem hogy ízlések és pofonok. Neked nem tetszik a borotvált, nekem nem tetszik a szőrös, ennyi. A metroszex hülyeségre inkább nem reagálok. Biztosan árasztja magából a férfiasságot aki neki áll pinaszőr miatt oltogatni az interneten.
2016. jan. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2016. jan. 26. 21:18
 8/10 anonim ***** válasza:
Új borotva, tisztított felület és utána tegyél rá borotválkozás utáni valamit, de egy intim testápoló vagy ilyesmi is jó. Vigyázz, hogy először ne a szőrrel ellentétesen csináld csak a legvégén, és ne nyomd rá erősen a borotvát.
2016. jan. 27. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
fuj sok hülye hogy mondhat mán oat h ne borotválja ott meg ienek xdd agyonkéne ütni azokat akik ezt mondták !!!!! :/ büdös retkek!!!!!
2016. márc. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Én 13/f vagyok és szappanozom elötte. Emiatt nem vagy csak nagyon kicsit pattog ki.
2016. júl. 9. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!