Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok mi a véleményetek az...

Lányok mi a véleményetek az oldalt felnyírt pompadour stílusú férfi frizurákról?

Figyelt kérdés

Leszögezném, hogy nem követem a divatot, 5 évig voltam kopasz, de már nem illik a személyiségemhez. Egyedül ez a hajviselet, ami tetszik, illetve amit el tudok magamon képzelni.

24/F


2016. jan. 27. 20:21
 1/5 anonim ***** válasza:

Őszintén, ha neked tetszik, akkor mit érdekel a másik véleménye? Ki fogja hordani te, vagy a többiek?

Van, akinek tetszeni fog, van akinek meg nem. Ízlések és pofonok. Ennyi.


És ne a másiknak akarj megfelelni, mert az lehetetlen, inkább magadnak felelj meg!

2016. jan. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Abszolút osztom a véleményed, így is vagyok vele. Az előző hajviselet is a saját elhatározásom miatt léptem meg.

Pusztán kíváncsi vagyok, hogy mi az általános megítélés róla. Ugyanis az előző frizurám miatt inkább tartottak tőlem az emberek, bizonyos sztereotípiák miatt.

2016. jan. 27. 20:44
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem nem tetszik. Most gondoltam bele, hogy miért, és csak az jut eszembe, hogy mindig vékonyka srácokon látom, a vékony fiúk pedig nem jönnek be.


Persze rengeteg fiúnak jól áll, tehát látom olyan szemmel, hogy ez egy jó hajviselet.

2016. jan. 27. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon béna. Stílustalan, tucat, és a legtöbb átlagos sráchoz nem is illik. De a 14 éves tinilányoknak biztos bejössz majd vele.
2016. jan. 28. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha arra gondolsz, amikor oldalt lenyìrjåk, felül meg felzselézik, bocsánat, de szörnyű.
2016. febr. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!