Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Roaccutan szedése alatt...

Roaccutan szedése alatt tényleg lassabban gyógyulnak be az aknés sebek? Muszáj volt most kinyomni többet is, és most bemélyedések lettek, de ugye elmúlnak?

Figyelt kérdés
mér hónapok óta szedem, és persze azóta kifejezetten óvatosan nyomok, mert sajnos még mindig néha muszáj. most viszont sok volt, mert az eddigi mitesszerek között most sok valamiért óriási lett, és ezeket nem igazán tudtam óvatosan kinyomni(már amelyiket sikerült). viszont pont annál a kettőnél aminél tényleg nagyon óvatos voltam, meg egész könnyen kijöttek, csak hogy az államon voltak, most a helyükön kettő elég durva bemélyedés lett. ez ugye csak ideiglenes? és el fog múlni? mert már évek óta van akném, és a roa szedése alatt is már volt hogy sokkal erősebben nyomtam, de ilyet még én se láttam, hogy alig megnyomtam egy picit, és kettő kráter lett rögtön utána.
2016. jan. 31. 18:41
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!