Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan tudnám eltüntetni a...

Hogyan tudnám eltüntetni a pigmentfoltjaimat? A kövirózsa krém mennyire segít?

Figyelt kérdés
Már születésem óta van egy nagy sötét pigmentfolt a hátamon (örököltem). Nagyon zavar már, és el szeretném tüntetni. Egy hátul kivágott ruhát szeretnék farsangra felvenni és nemtudok, mert ott a folt, ami nagyon kellemetlen. Segítsetek, hogy eltűnjön, vagy halványodjon! :)

#farsang #eltüntetés #kövirózsakrém #pifmentfolt #hát sötét
2016. febr. 2. 17:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Kozmetikai kezelésekkel lehet halványítani... Amúgy meg használj korrektort rá és nem fog látszani.
2016. febr. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát nekem sem a kövirózsa, sem az ephelis (ha jól emlékszem ez a neve) gél nem használt semmit. Tejeskávé foltom van a lábszáramon, majdnem tenyérnyi méretű. Bőrdokinál is voltam vele és azt mondta, hogy ezzel semmit nem lehet kezdeni. Kérdeztem, hogy vmi lézeres kezelés vagy ilyesmi, de a kiterjedése miatt nem lehet...

Azért ha neked beválik vmi, oszd meg velem, hátha nálam is műkszik :D

2016. febr. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

". válaszoló! :) Nagyon sajnálom, hogy neked nem jött be..:( Nekem is azt mondták, hogy nem lehet vele mit kezdeni, örökké a hátamon marad..:/ Olvastam egy úgynevezett "hámlasztástól". Be kell kenni azzal a bizonyos savas krémmel x ideig és lehámlik az a bőr...nemis tudom..:D Keress szerintem rá! ;) Még kutakodok, és ha valami bevál, szólók! :)

2016. febr. 3. 17:16
 4/4 anonim válasza:

Nekem is születésem óta vannak/voltak pigmentfoltjaim.

Amiket anno több mint tíz éve kezeltek lézerrelazok akkorszinte 80%-ban elhalványultak. Nem sötétedtek vissza pedig azóta sokszor érte fény és még szoli is.

Pedig csak egyszer voltam velük akkor.

Most újra járok és javul a helyzet azokat is kezelik amiket akkor még nem kezeltettem.

Elvileg szinte teljesen el lehet tüntetni őket csak a megfelelő kezelést kell megtalálni mert minden pigmentfolt másra reagál jól.

2016. márc. 29. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!