Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha fogyó holdfázisban szőrtele...

Ha fogyó holdfázisban szőrtelenítek, akkor tényleg eltűnnek a szőrök pár év múlva?

Figyelt kérdés
Ezt olvastam és nagyon jó lenne, de itt a tavasz és nem tudom hozzá kedjek-e. Mert akkor eléggé macerás lesz nyáron 2hetente epilálni. El sem megyek abban a 2 hétben otthonról vagy mi? Érdemes egyáltalán? Írjatok! :)
2010. márc. 29. 15:04
 1/10 anonim ***** válasza:
Mi az összefüggés a két dolog között?
2010. márc. 29. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Az, hogy ha csak fogyó holdfázisban epilálnék akkor eléggé furcsán néznék ki tavasszal meg nyáron abba a két hétbe. Ezért kérdezem, hogy egyáltalán van-e értelme elkezdeni? xD
2010. márc. 29. 15:23
 3/10 anonim ***** válasza:
4%
Igen, hajnal első sugaránál, varjúhájjal kenegetve. Fontos, hogy szőrtelenítés előtt minden szőrszálat háromszor BALRA csavarjál, és félhangosan mormold el a varázsigét hozzá. A varjúhájat viszont teliholdkor kell gyűjteni, szűz varjúcsibétől!
2010. márc. 29. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
xDDDD utolsó ez jó volt :D:D
2010. márc. 29. 15:32
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha ez igaz lenne akkor sok nőnek már nem lenne gondja a szőrével
2010. márc. 29. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Akkor mostmár tudom, hogy nincs értelme bajlódni vele. :) Köszi.
2010. márc. 29. 15:38
 7/10 anonim ***** válasza:
gyantával úgyis kikopik évek alatt. nekem legalábbis sokat kopott.
2010. márc. 29. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

szia!

én most kezdtem el nemrég, a karomat másodjára gyantáztam, és alig nőtt vissza valami.

de most nyárra felfüggesztem, mert nem várhatok 2 hetet a szörtelenítéssel:) nem akarok csubakka lenni:))

összel kezdem ujra.

beválik ez a fogyóholdas cucc!csak hinni kell benne.

2010. márc. 31. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Hát most tavasszal biztos nem kezdeném el amúgy se :D Télen pedig ráérek ezzel szórakozni. :)
2010. ápr. 2. 15:15
 10/10 anonim válasza:

szerintem igen,csak türelem kell.

én mióta csak fogyó holdkor epilálok,sokkal ritkábbak a szőrszálaim,lassabban nő vissza de van olyan rész ahol már hónapok óta nincs szőrszál egysem

2011. jan. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!