Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak, hogy a vörösre...

Mit csináljak, hogy a vörösre festett hajam ne fakuljon ki olyan hamar? Festés után első hajmosásnál nincs baj, de mikor másodjára mosom mintha nem is ugyanaz a szín lenne olyan fakó, pedig színvédőssel mosom.

Figyelt kérdés
Többféle hajfestéket kipróbáltam már, fodrászkellékesnél is vettem méregdrága festéket is már, próbáltam fodrásszal befestetni hátha én bénázok, de mindig ugyanaz történik. Mit tegyek? Vulkán vörösre van festve a hajam, de 2. hajfestés után fakó rézvörös lesz, pedig mikor friss annyira szép...

2016. febr. 4. 22:09
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A vöröset frissíteni kell mosásokkor, erre jók fodrászkellékesben kapható a színezők, lehet keverni hajpakolásba, samponba is akár, nem árt a hajnak. A nem természetes színek mindig gyorsabban kopnak, nem tud megmaradni a hajban rendesen.
2016. febr. 4. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én egyfajta sampontól nem fakultam:

[link]

Ehhez ugyan van színező is meg balzsam is, de akkor is ez a sampon volt az, ami egyáltalán nem fakította a hajam színét.

2016. febr. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2016. febr. 5. 20:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!