Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Gáz, ha valaki tizenöt évesen...

Gáz, ha valaki tizenöt évesen festi a haját? Lesz a későbbiekben problémája a hajával?

Figyelt kérdés
Van egy osztálytársam, erősen ellenzi a "tucatdivatot" ahogy ő fogalmaz, ezért régebben kék csíkokat festett a hajába, aztán szőkét, most meg kétoldalt lila az első tincsei. Nagyon sötét színű eredetileg a haja, tehát helyenként le is kellett szívni, hogy fogja a festék. Majd egyszer én is szeretnék egy fokkal vörösesebb árnyalatot adni a hajamnak, de nem tudom, kilencedikesen ez mennyire jó ötlet.

2016. febr. 6. 11:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Van aki szerint gáz, mások szerint meg nem; erre nincs egyértelmű válasz. Arra sem hogy lesz-e belőle probléma, bár ha csak 1-1 tincsről van szó akkor szinte biztosan nem.
2016. febr. 6. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
ha le kell szívni a hajad hozzá, akkor szinte 100%, hogy tönkre fog menni..
2016. febr. 6. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
14 éves korom óta festem a hajam, azóta 12 év telt el. Semmi gondom nincs vele.
2016. febr. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha normális szerekkel csinálják akkor semmi baja nem lesz a hajnak. Én 13 éves korom óta szőkítem és festem a gyárilag sötétbarna hajam, ettől még ugyanolyan egészséges, szép, és nagyon hosszú. 30+ vagyok már.
2016. febr. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Habár vannak eszközök elvileg amikkel karban lehet tartani (más kérdés hogy én személy szerint már nem hiszek semmilyen mesterséges csodahajápolóban), és jó esetben a fodrász is ért hozzá eléggé akihez mész. De én 8 évnyi festés után úgy érzem jól döntöttem, hogy elkezdtem lenöveszteni. Nehéz megmagyarázni de valahogy az egész hajam állaga, tapintása, viselkedése teljesen más lett, és még dúsabbnak és többnek is tűnik. Mióta lenőtt csak a hennát próbáltam ki rajta nemrég, mert az unalmas színével végül ennyi idős koromra sem tudtam megbarátkozni. Én azt mondanám próbáld ki ha a szüleid is engedik, de légy tisztában a hátrányaival is és ennek tudatában dönts. Plusz ne az legyen a kulcskérdés hogy gáz-e, neked kell tudnod megéri-e a kockázat, teljesen megjósolni nem lehet szerintem hogy kinek hogy viseli a haja, az hajfüggő. A szőkítés mindenesetre roncsol, az tény, ezt még a fodrász is elmondta mindig, minél többször kell annál jobban gyengít. Nekem volt egészen fehér hajam is... hát, fotókon szép volt, de élőben már kevésbé :) Ha nem riadsz vissza a rövidebb hajtól akkor ha más nem, a lenövesztés szerintem rendbe hozza sok évnyi festés után is, ha mégis visszatérnél a természeteshez. De nem garantálom amiket írtam mert nem vagyok fodrász, ezeket csak a saját hajamon tapasztaltam.

23/N, 15 évesen kezdtem festeni

2016. febr. 9. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!