Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miert nôl vissza ilyen hamar?

Miert nôl vissza ilyen hamar?

Figyelt kérdés
most vettem egy ujabb braun epilatort de nem hogy 4 hetig de 2 nap utan is kinöl a szõr.eloszor megvartam mig jo sok kinöl ugy epilaltam de 2nap utan kinott egy resze.annyira idegesit hogy ilyen sürün nöl vissza.ennyi erovel borotvalhatnàk is.radirozom is pedig a borom.a szemoldokom is 2naponta kell szednem.

2016. febr. 6. 13:21
 1/6 anonim válasza:
Valószínűleg annyira megerősödött a szőröd. Szerintem próbáld ki a gyantát hátha az jobb lesz.
2016. febr. 6. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez ilyen. A szőr nem egyszerre nő ki minden szőrszál, hanem folyamatosan újabb szálak bújnak ki.
2016. febr. 6. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez normális, a szőr folyamatosan nő. 2-3 naponta kell epilálni normál esetben.
2016. febr. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ezt a "akár 4 hét simaság" katyvaszt én is bevettem, hülyeség, biztos van minden 1000 nőből 1 akinek olyan rohadt lassan nő a szőre hogy 4 hétig jó de a többinek nem, amúgy nekem gyorsan nő és elég volt hetente epilálni, nem azt néztem mikor van szőr mert a picik nem látszanak.
2016. febr. 7. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Először én is néztem, hogy mi a fene :D aztán mivel szorgalmasan epilálom, egyre ritkábban kell, de a 4 hét akkor is csak reklám.
2016. febr. 11. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ugy 4 éve csak epilátort használok a honaljamra. Eleinte nekemis 1-2 nap alatt visszanőtt. Mostanra meg kb 1 het alatt ha kibujik egy kósza szál :)
2016. febr. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!