Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Eredeti, nagyon sötétbarna...

Eredeti, nagyon sötétbarna hajból lehet sötétvöröset csinálni?

Figyelt kérdés

Nagyon sötétbarna, majdnem fekete (de azért mégsem fekete) hajam van, ez az eredeti hajszínem, sosem volt festve!

Most viszont szeretném sötétvörösre, esetleg ilyen lilás padlizsánszínűre festeni. Szóval valami sötét vöröses árnyalatot szeretnék. Szerintetek befogná rendesen a hajamat? Mindenképpen fodrászra fogom bízni, de szőkíteni egészen biztosan nem fogom, mivel nagyon erős, szép hajam van és nem szeretném, ha tönkremenne:c

Az lenne a kérdésem, hogy szőkítés nélkül is befogja majd a sötétvörös festék?


2016. febr. 6. 15:09
 1/4 A kérdező kommentje:

[link]

Ilyesmire gondoltam:)

2016. febr. 6. 15:22
 2/4 A kérdező kommentje:

[link]

Vagy ilyenre

2016. febr. 6. 15:25
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem befogta, otthon festettem. Viszont szívás volt, mert utána kiderült hogy nem áll jól... szóval le kellett szívatni, nagyon rosszul néztem ki ilyen műlila hajjal. Keveseknek áll jól, tökéletes rózsaszín árnyalatú bőrhöz csak szerintem.
2016. febr. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Szerintem nekem jól állna, nagyon világos bőröm van.

Köszi, azért még várom a válaszokat!:)

2016. febr. 6. 17:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!