Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szőkére világosított hajból...

Szőkére világosított hajból hogyan lehet narancsos színű árnyalatot elérni?

Figyelt kérdés

Most ilyen színű (eredetileg közepes barna): [link]


Ilyen színűt szeretnék: [link]


Ezt hogyan lehet megoldani? Kipróbáltam otthon egy narancsot, de az túlságosan sötétre befogta, majd egy hét múlva, két mosás után már csak eperszőke maradt belőle. De ennek már vagy másfél éve. Tudom, hogy van valami visszapigmentáló, amit fodrászkellékesnél lehet venni, de az hogyan működik? Vegyek olyat és mindenképp fodrásszal csináltassam meg, ha jót akarok? De jó lenne tudni, hogy megy ez, visszapigmentálás után azonnal lehet festeni vagy várni kell vele pár hetet, hogy ne hulljon ki a sok vegyszertől? És később lenövésnél hogyan? Rövidebb ideig hagyni rajta a szőkítőt, hogy ne legyen se túl sötét, se túl világos és befogja rendesen?



2016. febr. 7. 04:32
 1/3 anonim ***** válasza:
A visszapigmentálás egy gyenge előfestés, fodrász csinálja, utána festeni kell a hajat. A fodrász kikeveri a hajadhoz való árnyalatot hogy ilyen legyen. Szóval otthon semmiképp nem tudod megcsinálni ha nem értesz ezekhez.
2016. febr. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Egy ilyen vöröshöz nem kell ennyire előszőkíteni.

Tényleg vissza kell pigmentálni, különben hetente festheted újra, mert napról napra fakóbb lesz a ráfestett szín. A divatszínek amúgy is hamar kopnak.

Menj fodrászhoz.

2016. febr. 8. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Eredetileg nem is a vörös miatt lett ilyen, pár éve még jégszőke akartam lenni.
2016. febr. 10. 15:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!