Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A ricinusolajat hol lehet...

A ricinusolajat hol lehet kapni mennyibe kerul es hogyan kell hasznalni? Es mennyi mennyiseget erdemes venni eloszor?

Figyelt kérdés
2016. febr. 14. 18:40
 1/4 anonim ***** válasza:
attol fugg mennyit veszel, de par szaz ft nekem be valt
2016. febr. 14. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Gyogyszertarban lehet kapni? Es milyen mennyiseget vegyek es mennyibe kerul?
2016. febr. 14. 21:02
 3/4 anonim ***** válasza:

Igen, gyógyszertárban lehet kapni. (: Nekem anyum vett, egy kicsi üvegeset (rövid a hajam, szóval nem kell sok rá) ami olyan 500 forint max. De gyógyszertártól függ.

A hajvégekre kend. Hagyd rajta pár órát majd mosd ki alaposan. Szádba ne kerüljön!

2016. febr. 15. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
200 ft körül van nálunk egy üvegcse. Gyógyszertárban lehet kapni, de elvileg most van rá valami törvény, hogy csak bizonyos mennyiséget adhatnak ki egyszerre. Én az egészre kenem, nem csak a végekre. Pár órát rajtahagyom (zacskó, sapka a fejre), de néha éjszakára, ha nagyon ráérek :D Lemosni duplán kell, kétszer samponozz, hogy rendesen kijöjjön. Heti 2x-3x használom kb, amikor amúgy is aktuális a hajmosás. Most átlagban havi 2 cm-t nő a hajam :)
2016. febr. 28. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!