Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fiatal (14-24 eves) fiuk!...

Fiatal (14-24 eves) fiuk! Szerintetek jol nez ki egy lanyon a szines (pl. kek, lila, zold) haj?

Figyelt kérdés
14 eves vagyok, de nem akarok olyan lenni mint a mai lanyok... Mindegyiknek ugyanolyan a kabatja, cipoje, nadragja es meg a haja is... En viszont teljesen mas vagyok mint a tobbi csaj. En PunkRock-ot hallgatok, lancot meg szegecses cucokkat hordok, es nem jonnek be a pawa gyerekek... Szeretek kitunni a tomegbol es ezert is szeretnem valami feltunore pl. kekre befesteni a hajam. Persze tudom, hogy meg tul fiatal vagyok, nem is akarom csak majd par ev mulva befesteni, csak szeretnem megtudni, hogy a fiuk hogy allnak az ilyen lanyokhoz. Bejonnek nektek a kemenyebb csajok vagy csak azok az egyforma nyavogos plazacicak? A valaszokat elore is koszi :) Nyugodtan irhattok rosszat is, birom a kritikat. (bocsi az ekezetek miatt)

2016. febr. 14. 20:24
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
Azért hordanak manapság egyformát mert ez a divat😉Vagy csak egymást utánozzák. Attól h kékre fested a hajad akkor magadra hívod a figyelmet és nem fognak normálisnak hinni.. Én is bírom az ilyen színeket de nem festeném be:) De hát te tudod..
2016. febr. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
35%

Ha nem akarsz olyan lenni, mint a mai lányok, vegyél fel bundabugyit, járj mindig szoknyában és ülj jólneveltként az osztályban ;)

19/F

2016. febr. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

A festett kék/lila haj is közönséges. Teljesen a divat része.


Bunkó leszek: Te egy "egyedi" "Különleges vagyok, LÁTOD?!" hópihely vagy. (Az írásod alapján.) Ha te is ítélkezel mások fölött, akkor én is megtehetem.


Még egy durva, számodra bunkó tény: Én az életemben ezerszer több ilyen "Punkrock csajt" láttam, mint a tipikus plázapichát.


"Bejonnek nektek a kemenyebb csajok vagy csak azok az egyforma nyavogos plazacicak?" Szerencsére nem csak ez a két véglet van. Így mondhatom: nekünk a két véglet közötti lányok tetszenek, akik nem egy fajta csoportba tartoznak, mint egy birka.


Biztos lepontozol, nagyon bunkónak tűnhet a válaszom számomra. Bár, írtad, hogy kritika is lehet, nem?


21/F

2016. febr. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Totárp válasza:
100%
Semmiképp xD 18/F
2016. febr. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
61%
Igen, nagyon is :D magam is punk volnék, és férfiként is elég extrém hajszíneim szoktak lenni, + egyebek, ne azt akard hogy a sorozatgyártmányok fogadjanak el ^^ és attól is függ milyen fiúk hogy állnak hozzád :) 17/F
2016. febr. 16. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
45%
szerintem jól néz ki de akkor tényleg jó hajfestéket használjon ezeknél a színeknél 14/f metál legyen veled!! (amúgy szerintem világos kék néz ki nagyon jól egy lánynak)
2016. máj. 15. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Nos vannak fiuk akiknek ez tetszik vannak akiknek nem, ha szeretnéd fesd be, de ne valami gagyi cuccal.
2016. jún. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ugyanakkora baromságnak gondolom mint a műszempillát, műhajat, vagy a herevasalást.


Átlagos ami épp megteccik és ki tudom perkálni ruhákba járok, még borotválkozást is hanyagolom és ritkán járok fodrászhoz is.

Számomra nem öltözék a fontos, hanem az ember személyisége.

Ezzel pedig szerintem nem csak nálam éred el, hogy ugyanolyan számba veszlek mint egy átlagos plázacicát.

Pedig te nagyobb valószínűséggel még tudnál is gondolkodni.

2016. jún. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!