Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A fenekemen, combomon striák...

A fenekemen, combomon striák vannak szeretném megelőzni az újabbak kialakulását, mivel tudnám a krémet mélyebben belemasszírozni a bőrömbe?

Figyelt kérdés
A kezem elfárad egy idő után
2016. febr. 15. 12:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Az újabbak kialakulását pl megelőzhetné egy kis sport. Ha tartod a súlyod, akkor nem leszel striás. Persze terhesség alatt (ha az áll fenn) értem, hogy nem opció tartani a súlyod, de akkor kb vetheted a keresztet erre. Minden nő küzd ellene terhesség alatt, sportolnak, egészségesen esznek, krémeznek és mégis előjöhet, más meg otthon fekszik és mégsem jön rajta elő. Sajnos genetikai adottság is, amin segíthet ha foglalkozol vele és teszel ellene, de az hogy jobban bemasszírozod a krémet szerintem nem fog változtatni semmin.
2016. febr. 15. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A krém beszívódik nem kell belemasszírozni a bőrbe csak felkenni. És persze mellé kell egészséges életmód, sport.
2016. febr. 15. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
sajna tuti genetika van a dologban 152 centi magas és 48 kg vagyok, sportolok és bár formásodott is de nőtt a combom és a belső részen is apróbb striák jelentek meg :/
2016. febr. 15. 15:23
 4/5 anonim ***** válasza:
Sajnos nekem sem volt semmi köze a hízáshoz-fogyáshoz, tizenévesen tele lettem vele, pedig nem változott az alakom... Sporttal tényleg kevesebb esély van rá, hogy újak jönnek, próbálj ki többféle krémet, hátha hat valamelyik.
2016. febr. 15. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nekem a Vichy és a Dm-es egyszerre megelőzte az újak kialakulását, pedig 15 kg-t híztam a terhességemmel pedig hajlamos vagyok rá.
2016. máj. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!