Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A fiúknak télleg már csak a...

A fiúknak télleg már csak a test számít?

Figyelt kérdés
Sok fiút nem is érdekli már a lány belseje,csak a teste. Nektek télleg bejön,ha egy lánynak nincs semmi személyisége csak van egy jó segge és egész nap sminkeli magát nameg olyan hülye,hogy na. Nem inkább szebbek a natural lányok,akikkel lehet nevetni és akivel egy normális párkapcsolatotok lenne?

2016. febr. 15. 16:01
 1/6 anonim ***** válasza:
65%

"télleg"


Előbb tanulj meg helyesen írni! TÉNYLEG!

2016. febr. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem! Vannak még kivételek!

Én minden lányban az értéket keresem.

Engem egy őszinte vidám mosoly jobban érdekel mint a külseje, mer lehet valaki szép de ha nincs személyisége akkor azt a lányt hogyan lehet megismerni és megszeretni??

Amúgy a sminket meg a divatot lesz@rom, egy lány legyen olyan amilyen. Mert egy normális ember a hús-vér lányokat szereti nem a próbababákat!😊

2016. febr. 15. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A külsőt látják először, az alapján akarnak megismerni, ez mindig így volt... az utcán senki nem látja milyen vagy belül.

A hülye csajokkal meg úgysem maradnak együtt, max azok akik maguk is olyan hülyék és pont összeillenek. Mindenki megtalálja a hozzá illőt.

2016. febr. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Nem igaz engem nagyon is érdekel a csajok ''belseje'' is :DD
2016. febr. 16. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Én szerény személyem nem a külsőt nézem, persze az is valamennyire fontos hogy ne legyen a lány szakadt ruhába de azon kívül nem igen érdekel a többi dolog mert ilyen vagyok inkább a lányok "belsejét" ismerem meg és ezek alapján választok magam mellé lányt.
2016. febr. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
41%
Én sem azt nézem, csak legyen jó nagy csöcse meg szeresse análba!
2016. márc. 1. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!