Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Brasil Cacau után ez lehetséges?

Brasil Cacau után ez lehetséges?

Figyelt kérdés

5 napja csináltattam Brasil Cacau hajegyenesítést. 4 nap után kimostam a hajam és nagyot csalódtam. Szálkás,hullámos,fénytelen. Milyen szulfát mentes sampont ajánlanátok? Balzsam kell rá?Mitől lehet,mit tudok vele csinálni?

Ennyi pénzért az ember nem ezt várja.


2016. febr. 15. 16:16
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Igen, lehetséges, nagyon sok ugyanilyen esetről hallottam. Hiába lesz szép fényes és sima tőle a hajad amíg megmosod, iszonyatosan káros a hajra. Szulfátmentes sampont én csak egyet találtam drogériákban, Schauma babasampon. 600ft és nekem nagyon bevált, habzik és jól tiszít. Balzsam feltétlenül kell rá, ha szulfátmentes sampont használsz akkor mindenképp szilikonmenteset válassz! Mosás előtt tegyél rá kókuszolajat 1 órára, nagyon sokat segít az is!
2016. febr. 15. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!