Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ezek a Nivea arckrémek jók?

Ezek a Nivea arckrémek jók?

Figyelt kérdés
száraz az arcbőröm és szeretnék venni de először várok véleményeket

2016. febr. 16. 21:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Én Nivea Aqua Effect-et használtam régebben, jól hidratált, nekem bevált.
2016. febr. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
52%

kozmetikus vagyok, az osszetevojuk alapjan max a konyokomre kennem..

valaszd inkabb a dm sajat markas natur kremjet , arban es osszetetelben is jobb vagy keress fel egy kozmetikust peofesszionalis kremert, a niveaval tobbet artasz mint hasznalsz hosszutavon

2016. febr. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Iszol rendes mennyiségű vizet? Azért kérdezem, mert lehet, hogy az arcszárazságodat az okozza, hogy kevés vizet iszol.


Én a Nivea fémdobozos creme-t használom és nagyon jó.


De sokkal egészségesebb, ha mondjuk vagy olajokkal, vagy kókuszzsírral kennéd be az arcodat, ha otthon vagy.

2016. febr. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Sziaaa! Ajánlom a www.kremmania.hu -t, ott elég sok személyes vélemény van!
2016. febr. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A Nivea krémekkel nincs jó tapasztalatom, száraz bőrre valót vettem, éjszakait, és nagyon csípett, pedig eszméletlen masszív bőröm van, soha semmi baja.
2016. febr. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek .

Úgylátom hogy van akinek jó s van akinek mégsem.

2016. febr. 16. 21:49
 7/7 anonim ***** válasza:

Közel sem minőségi, "igénytelenebb", kis igényű bőrnek talán jó. Árkategóriájában jobbakat találsz.

Kiszáradó arcbőr télen gyakoribb, de hidratálást azt év minden napján fontos elvégezni. A legfontosabb a belső hidratálás, elegendő folyadék (víz, gyógynövénytea, zöldséglevek,stb.) bevitelével. Utána következhet a bőrtípusodnak megfelelő hidratálás.

2016. febr. 16. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!