Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ki mit tud / hallott / tapaszt...

Pécsi Tünde kérdése:

Ki mit tud / hallott / tapasztalt a (mellnövelő/feszesítő) Breast Cream-ről? (Csak normális válaszokat kérnék! )

Figyelt kérdés

2016. febr. 17. 18:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Sokba kerül, cserébe visznt nem ér semmit!
2016. febr. 17. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egy csomó ilyen krém jelenik meg állandóan, majd vonják ki a forgalomból mert káros... ez is ilyen lesz gondolom.
2016. febr. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
És tapasztalatból beszéltek, vagy egyikőtök sem használta még ezt a krémet?? Én sem hittem eddig semmi hasonlóban, ezért is szeretném ha olyanok írnának akik tapasztalták! Ugyanis megrendeltem a krémet, mivel nem olyan drága, a plasztikai műtéthez képest meg főleg nem...
2016. febr. 19. 11:41
 4/6 anonim ***** válasza:

Az elsö vayok, két barátnöm is használta hosszabb ideig, minden eredmény nélkül.


Ha meg maár megrendelted, akkor lényegtelen, ki mit ír, már kidobtad a pénzedet az ablakon!

2016. febr. 19. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nem sértésből, de nem ezt kérdeztem.. Attól függetlenül, hogy már megrendeltem kérhetek véleményeket róla! Egyébként sem biztos még hogy nem használ, attól hogy 2embernek nem vált be, még nem biztos hogy pénzkidobás! Én pont azért rendeltem meg, mert láttam eredményt akinek használt, viszont gondoltam még érdeklődök felőle tapasztalatok terén.

Úgyhogy továbbra is várok válaszokat a kérdésemre!

2016. febr. 20. 20:47
 6/6 anonim válasza:
Követem a bejegyzést, engem is érdekel, hogy valakinél használt-e
2016. febr. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!