Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a véleményetek a DM Alverde...

Mi a véleményetek a DM Alverde Deobalsam (dezodor) termékről?

Figyelt kérdés

Olyan dezodort keresek (nem izzadásgátlót!), ami megfelel ezeknek:


- Nem tartalmaz semmiféle mesterséges hatóanyagot (célom, hogy egy olyan dezodort találjak, ami nem egészségtelen, épp ezért nem használok izzadásgátlót, mert az alapból nem engedné, hogy kijöjjön, aminek ki kéne jönnie...)

-Legyen hatásos (ergo ne legyek izzadságszagú)


Most éppen ez a DM-es Deo cucc van a górcső alatt, várom a válaszokat, tapasztalatokat!


Köszönöm!


2016. febr. 18. 20:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Pont ezt használom most, az érzékeny bőrre valót, teljes szívvel ajánlom! Nekem is hasonlók voltak a szempontjaim, szeretem, ha minél természetesebbek a kozmetikumaim, nincsenek tele felesleges vegyszerek.

Egy üvegnyit már elfogyasztottam ebből a dezodorból, amikor kifogytam, nem volt dm a közelben, úgyhogy egy nivea alumíniummentes dezodort választottam, egy hétig használtam csak, mert borzasztó volt, szinte felerősítette a teststagot, és szó szerint bűzlöttem, úgyhogy múltjor gyorsan elszaladtam a dm-be, és vettem egy újabb üveggel ebből a jól bevált termékből, én nagyon szeretem, és jelenleg ez felel meg a legjobban a elvárásaimnak.

2016. febr. 19. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Én egy kifejezetten vegyszermentes kozmetikumokat (szappan,krémdezodor,shea vaj stb.) értékesítő webáruházból szoktam rendelni. Nagyon jó a teafás hónalj krémdezodoruk,nem hagy foltot maga után,nem ragacsos,és a tefa olaj köztudottan baktériumölő hatású. Nekem tökéletesen bevált,azóta nem is használok mást!
2016. febr. 19. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Egy ideig én is a DM-ben kapható Alverde perle (rózsaszín kupakos) golyós deót használtam, de találtam jobb(ak)at nála.


Ezeket vettem meg azóta:


- az Alverde vízimentás pumpás spray-t és a mályvás pumpás spray-t,

- Alterra zsályás pumpás spray-t (gyógynövényes-kólás illata van!),

- Alterra parfümmentes, illetve a citromfüves deót. a parfümmentesnek kefíres-tejszínes illata van, ami nekem tetszik.


A Balea alumíniummentes krémdezodorról lebeszéllek, az konkrétan büdös és olyan, mintha az ember kenné fel saját magára a szagot...

2016. máj. 2. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!