Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Sör a hajra, hogy kell?

Sör a hajra, hogy kell?

Figyelt kérdés

Azt olvastam valahol,hogy 2 dl sör és 1 tojássárgája jó a hajnak. Pár dolgot nem tudok: elötte kell hajat mosni? Száraz vagy nedves-vizes hajra kell rá önteni? A sört szénsavasan kell rá önteni vagy nem?



Válaszaitokat előre is köszönöm!


2016. febr. 20. 09:10
 1/5 anonim ***** válasza:
12%
Teljesen mindegy csak rajta kell hagyni legalább egy napra. Úgy van hatása .
2016. febr. 20. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
14%
Te hülye vagy ba@meg
2016. febr. 20. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 ~OnLány~ ***** válasza:
50%

Nem nem nem. A sört és a tojást felesleges egyszerre,és kivitelezhetetlen.

A tojást,mint pakolást kell felvinni,fényesebbé és puhábbá varázsolja a hajat,mint a sör.

A sörrel csak leöntöd a hajad,de mosás után,mintha vizet öntenél rá.

Hogy bűzleni fog-e?Nem tudom.Én ecetes vízzel szeretem öblíteni,mert az helyreállítja a fej PH értékét és ettől nem korpásodhat a fej.

De hajrá,csak öblíts vele és ennyi.

2016. febr. 20. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Ha úgy akarsz bűzleni napokig mint egy alkoholista akkor csinálj csak ilyet. Amúgy a sörnek semmi hatása a hajra. Nem kell minden hülyeséget elhinni amit neten olvasol.
2016. febr. 20. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Lehetett kapni a 70-es években sörös sampont, NDK-s vagy cseh volt. Sötétzöld volt a színe, és tényleg finom puha lett a haj tőle, és sűrűbbnek is érződött. Nem volt finom szaga, de büdös se volt.

De egy idő után nem lehetett kapni, pedig mindenütt kerestem.


Ha valakinek lenne üres flakonja, meg lehetne nézni, hogy milyen gyár gyártotta. Biztos, hogy valahol lehet kapni.

2016. márc. 21. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!