Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 24 évesen havonta egyszer...

24 évesen havonta egyszer borotválkozok. Majd később kezd nőni a szakállam? Másnál is így van ez?

Figyelt kérdés

Csak pár szőrszál van az arcomon,az is jobbára inkább a bajusz.

Ez genetika vagy csak majd később fogok erőteljesen szőrösödni?

Elég havonta egyszer borotválkoznom,de csak a bajuszt,mert máshol nincs is szőr az arcomon,kivéve azt a pár szálat amit bajusznak nevezek.

A mellkasomon is teljes csupasz,mert ott se nő szőr.


2016. febr. 21. 12:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Ismertem egy ötven éveset aki szintén csak havonta egyszer borotválkozott. Neki valahogy nem volt azmiatt problémája.
2016. febr. 21. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ez már így marad. Genetikai adottság hogy ki mennyire szőrös.
2016. febr. 21. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Van egy jó és egyben rossz hírem. A rossz az, hogy nincs már igazán esélyed egy rendes arcszőrzetre, a jó az, hogy legalább nem kell annyit költened borotvahabra és borotvákra....
2016. febr. 21. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

A jó hír tényleg az,hogy nem kell majd naponta borotválkoznom.

És nem is tudom,hogy milyen lehet borostásnak lenni,ez van.

2016. febr. 21. 19:22
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát nálam is később indult a szakállasodás, de ha neked havonta 1x kell akkor ez nem biztos már, hogy változni fog.
2016. febr. 23. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!