Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Megéri tartós szőrtelenítő...

Megéri tartós szőrtelenítő készüléket beszerezni?

Figyelt kérdés
Ma már vannak ugye ezek a tartós szőrtelenítő gépek otthonra amik villanófénnyel harcolnak a szőr ellen. Olyat hallottam nem rég, hogy fel van tüntetve egy villanás szám és csak annyit villan aztán kuka az egész.."elfogy". Mindig azt hittem hogyha ezek ilyen drágák akkor legalább sokáig bírják szóval max izzót kell cserélni benne óriási időközönként, de ez meglepett hogy valaki azt mondta hogy nem. Ha elhasználod akkor vége. Szóval érdekelne ha valaki ért hozzá magyarázza már el :O

2016. febr. 22. 15:27
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!

Sajnos jól látod, egy géppel nehezen fogod magadat véglegesen szörteleníteni. Mindegyik IPL-ben meghatározott lövésszám található, ami direkt úgy van készítve, hogy átlagos alkatú, közepesen szörös felnött nönek kelljen még minimum egy lámpát vásárolnia plusz 40 ezerért.

Nem is értem, milyen logika alapján hiszik az emberek, hogy majd le tudják másolni a 3 milliós szalongépeket egy 50 ezres otthoni készülékkel, amihez még csak szemüveg sem kell, annyira gyenge.

Ha végleges szörtelenítésen gondolkozol, menj föl a Brigádra és vegyél 5/6 alkalmas SHR vagy dióda lézer bérletet, árban is és idöben is jobban jársz. :)

2016. márc. 6. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!