Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért érzem az izzadságszagot...

Miért érzem az izzadságszagot magamon, mikor rendszeresen tisztálkodom, használok sprayt, szőrtelenítem a hónaljam? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

elindultam itthonrol fél 10kor, és már rá egy órával èreztem magamon azt a furcsa izzadság szagot, ami a ruhámon van a hónaljamnál... most hazajottem, levettem a pólómat, megszagoltam, és érzem az izzadság és a spray szag keverékét..


Már a 4. fajta sprayt használom, próbáltam rexonat, fa-t valami ismeretlen nevűt, dove-ot (eddig a dovenál èreztem legkevésbé). Kb 1 éve van ez...


Nagyon zavar, mert suliban ahogy leülök valahova, vagy kitárom a karom, feszengek, hogy mi van ha más is èrzi.


Mit tudnék tenni ellene? :(


Köszönöm!

22/L



2016. febr. 24. 12:43
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
A spray az a vicc kategória, stiftet vagy golyósat használj. Amiben alumínium van, az akadályozza aktívan az izzadást.
2016. febr. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
39%

A testszag belülről jön. Tehát, amit eszel, olyanná is fogsz válni. Ha egészségesen táplálkozik az ember, akkor szinte alig van testszaga, ha összezabál minden sz..rt, akkor büdös és irritáló.


Nekem a rózsaszín America spray vált be. Próbáld ki, hát ha bejön neked is. :)

2016. febr. 24. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem is hasonló problémáim vannak, de én nem érzek szagot, "csak" egy nagy folt lesz a felsőmön. Én is sprayt használok, mert nem tudom kivárni míg megszárad a golyós dezodor. Egyszer próbáltam egy alumínium tartalmú golyós dezodort, aminek a nevére nem emlékszem,de gyógyszertárból van. Az hatott nekem, csak sajnos viszkető kiütés okozott a hónaljamon:( Azóta megint sprayt használok. Egyébként nekem is a dove vált be viszonylag.
2016. febr. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 ~OnLány~ ***** válasza:

Nekem is van rózsaszín America dezodorom.

Nekem a Rexona motion sense (sexy bouquet-strawberry and apricot) nagyon tetszik,ami bevált.Mozgás hatására sokkal intenzívebb,érzem magamon hosszasabb mozgás után is hogy kellemesen friss illata van.

2016. febr. 24. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

Egy, hogy a sprayt sosem a ruhára kell fújni, hanem közvetlen a hónalj bőrére kb. 15-20 cm távolságból.

Kettő, hogy sok spray túrót sem ér. A Rexona pedig nagyon jó, én férfiben használtam régebben, de rátértem a stiftekre, azon belül Old Spice. Nőben nem tudom, milyenek vannak, Rexona is biztos van. Próbáld ki azt.

Viszont orvosi kutatások kimutatták, hogy a stift veszélyes lehet éveken keresztül használva, mivel lezárja a verejtékmirigyek kivezetőnyílását, ezzel befele a szervezet fele történik a terhelése a stift hatóanyagának, tehát nehezen vagy nem tud ürülni. Mert abszolút megszünteti az izzadtságot is. Olvass utána.

2016. febr. 24. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Adidas golyós dezodor.
2016. febr. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Nem a ruhára fújom, lehet kicsit félreérthetően írtam :)


A kaja nem lehet gond, mert sportolok, így ahhoz illően étkezem


Köszönöm a válaszokat, hasznos :)

2016. febr. 24. 19:15
 8/10 anonim ***** válasza:
Mosakodj vízzel, és ne használj semmilyen kemikáliát. Annál intenzívebb ugyanis az izzadás, minél tisztább az adott terület. A verejtékezésnek szerepe van az életben, ha gátolod, próbál kompenzálni.
2016. febr. 25. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én reggeli zuhanozás után hintőport, majd stiftet és spray-t is használok, és viszek is magammal spray-t a táskámban, ha napközben fel kell a mosdóban frissítenem magam. Ha otthon vagyok, akkor nem használok ennyi mindent, mert nem jó, ha megszokja a bőr.
2016. márc. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Fa dezodortól és aluminium mentestől én büdösebb leszek, mintha nem használnék semmit.

Izzadásgátlót kell hasznlni! Rexona Maximum protection, Borotalco golyós, Nivea Pearl&Beauty nagyon jók. A deot felejtsd el!

2016. okt. 17. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!