Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tapasztalatok a brazil cacau...

Tapasztalatok a brazil cacau hajkezelésről?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 19 éves vagyok, rettenetesen göndör hajjal.. Egyszerűen ki nem állhatom. Vasalni is vasaltam, első nap jó volt 2. nap viszont már kivolt száradva. +ha egy kis pára érte már göndörödött.. Olvastam erről a brazil cacau hajegyenesítő dologról, és nagyon megtetszett. Kicsit félek hogy az ottani kommentek csak marketing céljából vannak és lehet hogy roncsolja a hajat... Ezért kérem elsősorban olyanok válaszát akik már kipróbálták. Lenne még kérdésem.

Mennyibe kerül?

Hol csinálták?(Lehetőleg Budapestiek)

És meddig tartott?

Ez hajmosástól nem múlik el?Vagy nem kell speciális sampont használni?

Köszönöm a válaszokat előre



2016. febr. 24. 18:53
 1/7 anonim ***** válasza:

én pont most láttam egy videót a youtube-on ezzel kapcsolatban.


https://www.youtube.com/watch?v=7rMLQUgk56k

2016. febr. 24. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szia! Nagyon szépen köszönöm a válaszodat. Megnézem, és mégegyszer köszönöm a válaszodat.:)
2016. febr. 24. 19:38
 3/7 anonim ***** válasza:
35%
Nem roncsolja a hajat, mert keratint visznek fel a hajszálakra, ami alapjából a hajszerkezetet adja. Volt egy olyan ismerősöm, akinek megcsinálták, szép, egyenes, fényes lett a haja, viszont nagyon lelapulós lett. Kb olyan mintha egy tehén lenyalta volna neki, pedig nem volt vékonyszálú haja... (Nem akarlak lebeszélni)
2016. febr. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
2016. febr. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

2. válaszoló köszönöm nekedis:)

3. válaszoló. A krémmániát olvastam és nagyon sok rossz vélemény van róla...Elbizonytalanított.:/

2016. febr. 24. 20:45
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én csak dolgoztam olyan szalonban, ahol csinálták. Ha a fodrásznak kilyukadt a kesztyűje kezelés közben, másnapra hatalmas foltokban vörös lett a bőre, ahol érintkezett a cuccal, majd lehámlott. A gőze iszonyatosan marta a szemünket-torkunkat, fejfájást okozott. Én biztos nem engedném, hogy a fejemre tegyék, inkább küzdök a hajammal.
2016. febr. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Huh nemtudtam hogy ez ilyen durva. Köszönöm szépen a hasznos válaszodat.:)
2016. febr. 25. 21:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!